x 15% Extra na dywanach zewnętrznych* z kodem:
OUTDOOR15

Płatności i wysyłka

Masz wybór

W sklepie benuta masz wybór. Nie tylko jeśli chodzi o wybór dywanów w najróżniejszych stylach lecz również gdy chodzi o realizację Twojego zamówienia.

Metody płatności


 • Płatność kartą kredytową

  Płatność kartą kredytową

  Akceptujemy karty MasterCard, VISA oraz AMEX.


  Podczas procesu zamówienia na stronie benuta-dywany.pl masz możliwość zapłacić należną kwotę za pomocą karty kredytowej. Do tego typu płatności potrzebujesz numer Twojej karty, datę jej ważności oraz kod CVV2/CVC2. Kod CVV2/CVC2 to funkcja zabezpieczająca używana przez towarzystwa wydające karty kredytowe potwierdzająca fizyczną obecność karty w trakcie zakupu. W razie zakupów kartami VISA lub MarsterCard znajdziesz ten trzycyfrowy kod na rewersie Twojej karty. W przypadku kart AMEX ten czterocyfrowy kod znajduje się na awersie Twojej karty.


  Twoja karta kredytowa zostanie obciążona, gdy Twoje zamówienie zostanie zatwierdzone przez nasz system.

  Wysyłka nastąpi zależnie od dostępności produktu natychmiast.

 • Przelew

  Przedpłata poprzez przelew

  W razie płatności przedpłatą prosimy o przelanie całości sumy rachunku na nasze konto. Numer naszego konta otrzymasz po zakończeniu zamówienia w potwierdzeniu zamówienia wysłanym przez e-mail.

  W tytule przelewu podaj proszę Twój numer zamówienia podanego e-mailem. To ułatwi przyporządkowanie Twojej płatności do twojego zamówienia.


  Wysyłka Twojego zamówienia nastąpi gdy tylko Twoja płatność zostanie zapisana na naszym rachunku.

 • Paypal

  Płatność PayPal

  Czym jest PayPal?:

  PayPal jest sprawdzoną usługą płatności online, dzięki której możliwe są bezpieczne, proste oraz szybkie płatności - bez dodatkowych kosztów dla kupującego! Bezpieczeństwo: dane Twojej karty lub Twojego konta są zapisane tylko w Twoim koncie PayPal. Dlatego nie będą one przy każdym zakupie online po raz kolejny przesyłane przez Internet. Zarejestruj się i korzystaj natychmiast z Twojego konta PayPal: załóż konto PayPal pod linkiem www.paypal.pl. Połącz Twoje konto bankowe lub Twoją kartę kredytową z Twoim kontem PayPal i już możesz bezpiecznie płacić.


  Masz już konto PayPal?

  Jeśli tak to kliknij w czasie realizacji zamówienia na przycisk PayPal, który przekieruje Cię na strony PayPal. Wysyłka nastąpi natychmiast lub w przypadku pewnych produktów w wyznaczonym terminie.

Wysyłka:

Darmowa dostawa dla zamówień o wartości od 500 zł

Wygodnie, pewnie i darmowo dostarczamy do Ciebie Twoje zamówienie o wartości od 500 zł

Wysyłamy zamówienia poprzez serwis znanych międzynarodowych firm kurierskich DHL i DPD.

W razie, gdy ze względu na wielkość lub wagę dywanu będzie niezbędne użycie firmy spedycyjnej, Twój dywan będzie dostarczony "do krawężnika". Dostawa "do krawężnika" oznacza, że towar zostanie rozładowany z ciężarówki i wszelkie dalsze drogi przewozu muszą być uzgodnione i poddane ocenie pracownika spedycji lub powinny być uzgodnione przed dostawą. Zwróć uwagę, że te uzgodnienia mogą spowodować dodatkowe koszty.

*Promocja ważna jedynie na wybrane produkty widoczne na stronie https://www.benuta-dywany.pl/special-offer-new.html. Wyprzedaż nie dotyczy próbek wykładzin/dywanów. Brak minimalnej wartości zamówienia. Nie może być łączony z innymi bonami.